Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ağaca yıldırım düştü, karayolu 1 saat ulaşıma kapandı

ŞİDDETLİ YAĞIŞ VE FIRTINANIN ETKİLİ OLDUĞU BARTIN’DA, YILDIRIM DÜŞMESİ SONUCU BİR AĞAÇ KARAYOLUNA DEVRİLDİ. YAKLAŞIK 1 SAAT SÜREN ÇALIŞMANIN ARDINDAN ULAŞIMA KAPANAN YOL YENİDEN TRAFİĞE AÇILDI.

ŞİDDETLİ YAĞIŞ VE FIRTINANIN

Şiddetli yağış ve fırtınanın etkili olduğu Bartın’da, yıldırım düşmesi sonucu bir ağaç karayoluna devrildi. Yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından ulaşıma kapanan yol yeniden trafiğe açıldı.

Şiddetli yağış ve fırtına Bartın’da da etkili oldu. Barın merkezde yağış ve fırtına nedeniyle araç sürücüler zor anlar yaşadı. Rüzgar nedeniyle araçlar güçlükle seyir ederken, şiddetli yağış nedeniyle ise de görüş mesafesi ise 1-2 metreye kadar düştü.

Bartın-Karabük yolu Ulupınar mevkisinde ise yol kenarında bulunan bir ağaca yıldırım düştü. Yıldırım nedeniyle ikiye ayrılan ağaç ve dalları ise karayoluna devrildi. O anlarda yolun boş olması nedeniyle faciadan dönüldü. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip yönlendirildi. Yaklaşık 1 saat süren çalışman ardından ağaç ve dalları kaldırılarak, yol yeniden trafiğe açıldı

ADANA’DA SARIÇAM İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ,
Sıradaki Haber Sarıçam polisi suçlulara göz açtırmıyor