Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“100. Yıl Rallisi” ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası 2. Ayağı start seremonisi ile başladı

TÜRKİYE OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU (TOSFED) TARAFINDAN BOLU’DA DÜZENLENECEK PETROL OFİSİ MAXİMA 2023 TÜRKİYE RALLİ ŞAMPİYONASI’NIN 4. YARIŞI OLAN “100. YIL RALLİSİ” VE 2023 TÜRKİYE BAJA ŞAMPİYONASI 2. AYAĞI VALİLİK ÖNÜNDE DÜZENLENEN SEREMONİ İLE BAŞLADI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Bolu’da düzenlenecek Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan “100. Yıl Rallisi” ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası 2. ayağı valilik önünde düzenlenen seremoni ile başladı.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından Bolu Valiliği koordinesinde Cumhuriyetin 100. yılına özel Bolu’da düzenlenecek Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan “100. Yıl Rallisi” ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası 2. ayağı valilik önünde düzenlenen seremoni ile başladı.

Bolu’ya gelen ralli ve baja pilotları İzzet Baysal Caddesi’nde renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşların ilgiyle karşıladığı seremonide araçlar tek tek çıkış yaparak görücüye çıktı. 27-29 Ekim’de gerçekleştirilecek organizasyonlar öncesinde yarış merkezinde Cumhuriyet’in 100. yılı anısına bir araya gelen ralli ve baja sporcuları, araçları ile çok özel bir fotoğrafa imza attılar.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Bolu Off-Road Spor Kulübü (BOLOFF) tarafından, Bolu Valiliği, Bolu Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Bolu Belediyesi katkılarıyla düzenlenen organizasyonlar 27 Ekim Cuma günü saat 17.30’da Bolu Valiliği önünde gerçekleşen start seremonisi ile başladı.

Yarışlar, 29 Ekim Pazar günü saat 16.00’da düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek.

BODRUM FK TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMET
Sıradaki Haber İsmet Taşdemir: “Bu sonuç hiçbir şeyin garantisi değil”