Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ziyaret’te Cumhuriyet’in 100. yılına özel her eve bayrak dağıtıldı

ZİYARET BELEDİYESİ, CUMHURİYET’İN 100. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI KAPSAMINDA ANLAMLI BİR ORGANİZASYONA İMZA ATTI. BİN300’DEN FAZLA HANE VE İŞYERİNİN BULUNDUĞU BELDENİN HER YANI ASILAN BAYRAKLARLA DONATILDI. BAYRAKLARI ÖPEREK TESLİM ALAN VATANDAŞLAR COŞKUYA RENK KATAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ETTİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ziyaret Belediyesi, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında anlamlı bir organizasyona imza attı. Bin300’den fazla hane ve işyerinin bulunduğu beldenin her yanı dağıtılarak asılan bayraklarla donatıldı. Bayrakları öperek teslim alan vatandaşlar coşkuya renk katan belediyeye teşekkür etti.

Ekiplerle birlikte vatandaşlara bayrak dağıtan Belediye Başkanı Mehmet Uyanık, “Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşmanın gurur, mutluluk ve coşkusunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin birinci yüzyılında tarihimizden aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Cumhuriyetin Atatürk ve silah arkadaşlarının öncülüğünde zorluklarla ilan edildiğini hatırlatan Başkan Uyanık, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken bizlere düşen en önemli vazife her bir karışını ezanlar ve bayrağımızla süslenmiş, üzerinde özgürce yaşayabileceğimiz bir vatan bırakan kahramanlarımızın aziz hatıralarına sahip çıkmaktır” diye konuştu.

Mehmet Uyanık, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milletimizin sonsuza dek bağımsız yaşaması için vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Bayrağı öperek alan vatandaşlardan Mehmet Tokul da, “Bundan daha anlamlı bir hediye olamaz. Gururumuz olan Türk bayrağı ilelebet dalgalanacak” ifadelerini kullandı.

ANTALYA’DA BİR ÖZEL HASTANEDE GEÇİRDİĞİ
Sıradaki Haber AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Erol toprağa verildi