Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yüksekova’da bir kamyon gıda imha edildi

HAKKARİ’NİN YÜKSEKOVA BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ, İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ İLE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN DENETİMLERDE ELE GEÇİRİLEN SON KULLANMA TARİHİ GEÇMİŞ GIDALAR ESENDERE YOLU ÜZERİNDE BULUNAN KÜL DÖKME NOKTASINDA ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN YAKILARAK İMHA EDİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yapılan denetimlerde ele geçirilen son kullanma tarihi geçmiş ve bozuk gıdalar yakılarak imha edildi.

Yüksekova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından iş yerlerine yönelik denetimler devan ediyor. Yapılan denetimlerde geçirilen son kullanma tarihi geçmiş ve iş yeri sahipleri tarafından depolarında tarihi geçmediği halde bozulduğu tespit edilen gıdalar imha edilmek üzere zabıta ekiplerine teslim edildi.

Bir kamyon dolusu gıdayı imha ettiklerini belirten Yüksekova Belediyesi Zabıta Müdürü Yardımcısı Ahmet Durmazer, “İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri ile birlikte yürütmüş olduğumuz denetimler sonucu ele geçirdiğimiz tarihi geçmiş gıdaları topladık. Denetimlerimizde topladığımız gıdalar ile duyarlı esnafımızın başvuruları sonucu depolarından aldığımız bozulmuş gıdaları şehir dışında bulunan kül dökme noktasına götürerek imhalarını gerçekleştirdik” dedi.

METEOROLOJİNİN UYARILARININ ARDINDAN BOLU’DA 2
Sıradaki Haber Bolu’da şimşekler geceyi aydınlattı