Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeşilyurt’ta yollar yenileniyor

KIŞ AYLARI ÖNCESİNDE PLANLAMAYA ALINAN YATIRIMLARI TEKER TEKER HİZMETE SUNARAK YEŞİLYURT’UN YOL AĞINI GENİŞLETİP ULAŞIM AĞININ KALİTESİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDEN YEŞİLYURT BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, OLUKLU MAHALLESİNDE 2023 YILI YATIRIM PROGRAMINDAKİ ÇALIŞMALARINI HAYATA GEÇİRİP, BÖLGENİN ULAŞIM KONFORUNU ARTIRDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kış ayları öncesinde planlamaya alınan yatırımları teker teker hizmete sunarak Yeşilyurt’un ulaşım ağının kalitesini artırmaya devam eden Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Oluklu Mahallesinde 2023 yılı Yatırım Programındaki çalışmalarıyla bölgenin ulaşım konforunu artırdı.

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Oluklu Mahallesindeki çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un ulaşım kalitesini daha iyi bir seviyeye çıkarmak için ilçenin dört bir tarafında yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Yeşilyurt İlçesinin dört bir tarafını Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun yatırımlarla buluşturmaya devam ettiklerini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Asrın felaketini yaşadığımız 6 Şubat depremlerinden sonra nüfusu artan kırsal yaşam alanlarımızın yaşam kalitesini artırmak, ulaşım ağının konforunu yükseltmek amacıyla ilçemizin dört bir tarafında sürdürdüğümüz çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ulaşım konforu yüksek, araç ve yaya trafiği akıcı, sağlıklı ve güvenli yollara sahip bir Yeşilyurt’u bugünden geleceğe emanet etmek için planlamaya aldığımız yatırımları hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Aylardır ilçemizin dört bir köşesinde her türlü hava şartlarına rağmen büyük bir özveriyle çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz nüfusu artmasıyla birlikte yol ihtiyacı da artan mahallelerimizden Oluklu mahallemizi kaliteli yollarla buluşturmak için canla başla çalışıyor. Sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarımızın yanı sıra bakım ve tadilat çalışmalarıyla Oluklu mahallemizi güzel yollarla buluşturup, bölgeye ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Çalışmalarımız sırasında ekiplerimize yardımlarını esirgemeyen Mahalle Muhtarımıza teşekkür ediyorum. Bizler hep birlikte ilçemizin hem bugününe hem de geleceğine güzel ve kaliteli eserler emanet etmek için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediyesinden talep ettikleri her türlü hizmeti aldıklarını söyleyen Oluklu Mahalle Muhtarı Ali Şenci, devam eden yol açma, yol yenileme ve düzenleme çalışmalarından dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundu.

KAYSERİ'NİN YAHYALI İLÇESİNDE BİR VATANDAŞ;
Sıradaki Haber Yaralı bulunan Kerkenez, bakıma alındı