Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yenişehir ilçesinde temizlik çalışmaları devam ediyor

DİYARBAKIR’DA YENİŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İLÇE GENELİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Diyarbakır’da Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde temizlik çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

Yenişehir ilçesi genelinde cadde ve sokakların temizliğini koordineli bir şekilde gerçekleştiren ekipler çevre kirliliğinin önüne geçmek için 7/24 sahada bulunuyor.

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, çevre temizliğiyle ilgili küçük adımlarda büyük farklar oluşturulabileceğini söyledi. Sokaklarda çöp atmamak, geri dönüşüm yapmak, su tüketimini azaltmak ve çevre dostu ürünleri tercih etmek herkesin günlük yaşamında yapabileceği katkılar olduğunu belirten Beşikci, “Bu adımlar, gelecekte daha temiz ve sağlıklı bir çevre için önemlidir. Temiz bir çevrede yaşamak, kendimizi ve sevdiklerimizi sağlıklı tutmak için en önemli adımlardan biridir. Yenişehir Belediyesi olarak bu anlayışla temizlik çalışmalarımızı 7/24 sürdürüyoruz. Çevre temizliği konusunda duyarlılık gösteren tüm hemşehrilerime ve Yenişehir Belediyesinin emekçilerine teşekkür ediyorum” dedi.

MERSİN'DE OTO AKSESUAR VE YEDEK
Sıradaki Haber Mersin’de iş yeri yangını itfaiye ekiplerince söndürüldü