Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeni atanan emniyet müdüründen anlamlı rica

YENİŞEHİR’E YENİ ATANAN VE GÖREVE BAŞLAYAN EMNİYET MÜDÜRÜ ERDOĞAN BAYDEMİR, “HALKIMIZDAN RİCAMIZ VAR. LÜTFEN ÇİÇEK YA DA BAŞKA HEDİYE GÖNDERMEYELİM. BUNLARI GAZZE İÇİN OLUŞTURULAN YARDIM KAMPANYALARINA BAĞIŞ YAPALIM” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Yenişehir’e yeni atanan ve göreve başlayan Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir, “Halkımızdan ricamız var. Lütfen çiçek ya da başka hediye göndermeyelim. Bunları Gazze için oluşturulan yardım kampanyalarına bağış yapalım” dedi.

İnegöl’de 3 yıldan bu yana görev yapan Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir, Yenişehir’e atandı. Yenişehir Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir, göreve başlar başlamaz yaptığı paylaşımda “Öncelikle burada olmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Yenişehir’imiz için hep birlikte gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Göreve başladığımız andan ziyaretimize gelen çiçek ya da başka hediyelik eşya gönderen vatandaşlarımızdan bir ricam var. Lütfen bunları Gazze için oluşturulan yardım kampanyalarına bağış yapalım. Ben hepiniz adına sizlerin getireceği hediyeleri almış sayıyor ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

YOZGAT’TA İKİ ARAÇ KAFA KAFAYA
Sıradaki Haber Yozgat’ta iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 1 yaralı