Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yalova’da uçan çatının altında kalarak yaralandı

YALOVA’DA ETKİLİ OLAN FIRTINA NEDENİYLE ÇATILAR UÇARKEN DEV DALGALARIN KIYA VURDUĞU ÇINARCIK İLÇESİNDE YOLLAR, İKAMETLER VE İŞYERLERİ SULAR ALTINDA KALDI. FIRTINADA UÇAN ÇATININ BİR VATANDAŞIN ÜZERİNE DÜŞTÜĞÜ ANLAR İSE GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN ANBEAN KAYDEDİLDİ.

YALOVA’DA ETKİLİ OLAN FIRTINA

Yalova’da etkili olan fırtına nedeniyle çatılar uçarken dev dalgaların kıya vurduğu Çınarcık ilçesinde yollar, ikametler ve işyerleri sular altında kaldı. Fırtınada uçan çatının bir vatandaşın üzerine düştüğü anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.

Yalova kent genelinde fırtına etkisini sürdürmeye devam ediyor. Fırtına nedeniyle Termal ilçesine bağlı Yenimahalle’de çatının uçma anı kameralara yansıdı. 2 kişinin yaralandığı olayda bir vatandaşı üzerine çatının düştüğü anlar güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Çatının üzerinde düştüğü vatandaşın hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

Çınarcık’ı dev dalgalar vurdu

Öte yandan, Yalova’nın Çınarcık ilçesi ve buraya bağlı Esenköy beldesi de fırtınadan etkilenen yerler arasında oldu. Dev dalgalar yolları kapatırken bazı işyerleri ve ikametlerde su baskınları yaşandı. Dalgalara teslim olan ilçede maddi hasarlar meydana geldi.