Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vatandaş isyan ediyor, İnegöl Devlet Hastanesinde ”İn-Cin top oynuyor”

(Özel) İnegölde vatandaşlar hastanede

(Özel) İnegölde vatandaşlar hastanede doktor olmaması nedeniyle randevu alamadıklarını ve hastanelerin artık bom boş olduğunu belirterek sitemlerini dile getiriyorlar.

Hastaneye giderek randevu almak ve muayene olmak isteyen bir hasta sabah saat 08.00 de hastane de hiç bir yetkiliye ulaşamayınca bunu da kameraya alarak vatandaşların çektiği sıkıntı yı görmemiz için haber merkezimize göndermiş.

Hastanede tüm katları dolaşarak görüntüleyen bir hasta, hastane içerisinde ne bir doktor, ne bir hemşire ne bir danışman nede bir personel olmadığını ifade ederek ”burası bir hotel değil burası bir hastane” insanların tedavi olabileceği bir sağlık kuruluşu ama gördüğünüz gibi her yer bomboş. bu nasıl bir sağlık sistemi diye sitem etti. İnternet ve telefon üzerinden randevu da alamadıklarını ifade eden vatandaşlar, hastaneye geldiğimizde sağlık sorunlarımıza çözüm bulamıyoruz, bu nasıl bir hastane vatandaşları ölüme itiyorlar , yeter artık millet hastalıklarına artık çare bulamıyor, bizler nasıl tedavi olacağız ifadelerini kullandılar.