Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Demirtaş: “Marmarabirlik zeytin üreticisinin can simidi”

BURSA VALİSİ MAHMUT DEMİRTAŞ MARMARABİRLİK’İ ZİYARET ETTİ. VALİ DEMİRTAŞ’A BURSA NİLÜFER KAYMAKAMI MURAT SÜZEN DE EŞLİK ETTİ.

BURSA VALİSİ MAHMUT DEMİRTAŞ

Marmarabirlik yalnızca bölge ve ortakları için değil, diğer zeytin üreticileri açısından da önemli bir kurum olduğunu belirten Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Marmarabirlik’in zeytin üreticisinin can simidi olduğunu söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Başkanvekili Ali Yıldız ve Genel Müdür İsmail Acar tarafından karşılanan Vali Demirtaş, zeytin ve zeytinyağı sektörünün lider kuruluşu Marmarabirlik’in entegre tesislerinde incelemelerde bulundu. Hidamet Asa, zeytin ve zeytinyağın üretim aşamaları hakkında Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ı bilgilendirdi.

Marmarabirlik yalnızca bölge ve ortakları için değil, diğer zeytin üreticileri açısından da önemli bir kurum olduğunu belirten Demirtaş, “Bursa’mızın değerli kuruluşları arasında yer alan ve ülkemizde kooperatifçiliğin örnek kurumlarından biri olan Marmarabirlik, zeytin üreticisinin adeta can simididir. Marmarabirlik gerek yurtiçi gerekse yurtdışında ulaştığı satış rakamları, üreticisine verdiği destek, yaptığı yatırımlar, sağladığı istihdam gerçekten çok etkileyici. Bu başarıda emeği olan başta Başkanımız Sayın Hidamet Asa’ya, tüm kurum çalışanlarına ve üreticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AYDIN (İHA) - EFELER BELEDİYE
Sıradaki Haber Başkan Yetişkin’den Kurban Bayramı mesaisi
Reklamı Geç