Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Ali Çelik, muhtarlarla bir araya geldi

HAKKARİ VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ALİ ÇELİK, KUZEY IRAK’IN SIFIR NOKTASINDA BULUNAN ÇUKURCA İÇESİNDE KÖY MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, Çukurca içesine bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

Vali Ali Çelik, Kuzey Irak’ın sıfır noktasında bulunan Çukurca ilçesindeki köy muhtarları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Vali Yardımcısı Buğra Karadağ, Çukurca Kaymakamı Mert Kumcu, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Murat Neşet Büyüker, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz, Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Engin Çağlayan, İlçe Emniyet Müdürü Adem Köpük ve kurum amirlerinin yer aldığı toplantıda, köylerin sorunları masaya yatırıldı. Sulama kanallarının yetersiz olması, içme suyu sorunu, yolların asfalt olmamasından kaynaklı vatandaşların yaşadıkları yol sorunları ve köylerdeki sağlık ocaklarında yeterli personellerin olmamasından dolayı yaşanılan sıkıntıları dinleyen Vali Çelik, “Sorunların çözümü için buradayız. Gayemiz iyi ve güzel olanı adalet çerçevesinde gerçekleştirmektir. Bu hedef doğrultusunda herkes elinden geleni yapacaktır” dedi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Sıradaki Haber MHP Genel Başkanı Bahçeli: “15 Temmuz, ihanet ve işgal girişimine iman ve iradeyle direniş ve dik duruş mefkuresidir”