Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Ali Çelik Ankara’ya ikinci defa çıkarma yaptı

VALİ ÇELİK KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI YARDIMCISI NADİR ALPASLAN İLE HAKKARİ’NİN TURİZM ALTYAPISININ GELİŞTİRİLMESİ, DOĞAL, TARİHİ VE KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİN KORUNMASI VE TANITILMASI ÜZERİNE VERİMLİ BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, ilde yapılacak olan yatırımları görüşmek üzere ikinci defa Ankara’ya çıkarma yaptı.

Hakkari’de göreve başladığı günden beri merkez, ilçe, belde, köy ve mezraları ziyaret ederek, buralardaki sorun ve sıkıntıları yerinde tespit eden ve vatandaşların evine konuk olan Vali Ali Çelik, Ankara’da başlatmış olduğu ziyaretleri de sürdürüyor. 19 Eylül 2023 tarihinde Hakkâri’nin sorunları ve çözümlerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde masaya yatıran Vali Ali Çelik, ikinci defa Ankara’ya çıkarma yaptı. Vali Çelik, Ankara temasları çerçevesinde Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz ile görüştü. Sosyal medya hesabında paylaşımlarda bulunan Vali Çelik, Hakkari’nin eğitim seviyesini güçlendirmek ve iyileştirmek adına verimli bir istişarede bulundukları Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz’a nazik ev sahipliği ve destekleri için teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile de görüşen Vali Çelik, Hakkâri’nin turizm altyapısının geliştirilmesi, doğal, tarihi ve kültürel değerlerinin korunması ve tanıtılması noktasında verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini, destekleri için Alparslan’a teşekkür ettiğini söyledi.

DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ile bir araya gelen Vali Çelik, Hakkâri merkezin kalıcı içme suyu sorunu ve Yüksekova ilçesi sulama suyu ile ilin tarımsal sulama potansiyelinin artırılması konularını ele aldıklarını bildirdi.

Desteklerinden ötürü DSİ Genel Müdürü Akif Balta’ya teşekkür eden Vali Çelik, bu görüşmenin de verimli geçtiğini söyledi.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE YENİ GÖREVLER
Sıradaki Haber Büyükşehir belediyesinde görev değişimi