VakıfBank’tan Vergi Ödemelerine Özel Yeni Çözümler

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunan VakıfBank, yenilikçi ürünleriyle vergi ödemelerini hızlı ve güvenli yapmak isteyenlerin yanındaki güç olmaya devam ediyor.
 VakıfBank’tan Vergi Ödemelerine Özel Yeni Çözümler

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunan VakıfBank, yenilikçi ürünleriyle vergi ödemelerini hızlı ve güvenli yapmak isteyenlerin yanındaki güç olmaya devam ediyor. VakıfBank’ın ticari faaliyette bulunan tüm firmalar ve bireysel mükelleflere sunduğu altı farklı sorgulama yöntemiyle tüm vergi borçları rahatlıkla sorgulanabilirken gelir, geçici ve kurumlar vergisi ile harç, ceza ve amme alacağı niteliğindeki borçlar, VakıfBank’ın özel ödeme seçenekleriyle hızlı ve kolay bir şekilde ödenebiliyor.

VakıfBank, vergi ödemelerinde sunduğu özel hizmetleriyle mükelleflerin yanındaki güç olmaya devam ediyor. Ticari ve bireysel segmentteki VakıfBank müşterileri ve tüm vergi mükellefleri, T.C. kimlik, vergi kimlik, tahakkuk, plaka, Tüketici Hakem Heyeti ve Kamu Alacağı Tahsilat Platformu Referans numaraları ile vergi, resim, harç ve ceza borçlarını ödemelerini sorgulayabiliyor. Şube ve dijital kanallarda mükelleflere 18 farklı ödeme imkânı sunan VakıfBank, sektörde vergi sorgu ve ödemelerine toplamda 32 farklı seçenekle de en geniş çözümü sunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın