Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Uşak’ta ’Trafikte Gör, Görünür ol’ yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül

UŞAK’TA İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASINDA DÜZENLENEN “TRAFİKTE GÖR, GÖRÜNÜR OL” RESİM VE KARİKATÜR YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ UŞAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ BÜLENT ŞAHİN TARAFINDAN VERİLDİ.

UŞAK’TA İLKOKUL VE ORTAOKUL

Uşak’ta ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen “Trafikte Gör, Görünür Ol” resim ve karikatür yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin tarafından verildi.

Ülkemizde en önemli toplumsal sorunlardan biri olan trafik kazaları neticesinde her yıl yaşanan can kayıpları ve maddi kayıpları azaltmak için gerekli olan toplumsal bilincin küçük yaşlardan itibaren ortaya çıkması, bu konuda öğrencileri bilinçlenmeleri amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce yurt genelinde olduğu gibi Uşak’ta da “Trafikte Gör, Görünür Ol” temalı resim, karikatür ve slogan yarışması düzenlendi. Bu kapsamda Uşak’ta düzenlenen “Trafikte Gör, Görünür Ol” resim yarışmasında Elanur Doğan, Nursima Yaşar ve Sudenaz Gökçe; karikatür yarışmasında ise Arda Ergin, Sahranur Cin ve Beyzanur Gündüz dereceye girdi.

Resim ve karikatür yarışmasında dereceye giren öğrenciler, öğrencilerin velileri ve okul müdürlerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin derece alan öğrencileri tebrik ederek ödüllerini takdim etti.