Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Uluçay, “Yeni evlenecek belediye personeline 100 bin TL nakdi destek vereceğiz”

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY, SEÇİLMELERİ HALİNDE YENİ EVLENECEK OLAN BELEDİYE PERSONELLERİNE 100 BİN TL NAKDİ DESTEK ÖDEMESİ YAPILACAĞI MÜJDESİNİ VERDİ.

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, seçilmeleri halinde yeni evlenecek olan belediye personellerine 100 bin TL nakdi destek ödemesi yapılacağı müjdesini verdi.

Uluçay Park Bahçeler ve Veteriner Hizmetleri Müdürlüğünde çalışan personelle bir araya geldi. Ziyarette Uluçay’a il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Burada konuşan Uluçay, “Afyonkarahisar’ımızın her köşesinde sizlerin emekleri var. Sıcak soğuk, gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Bizlerde 1 Nisan’dan itibaren sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin huzuru mutluluğu olmaz ise verimli olamayacağınızda bilincindeyim. Ben diğer siyasetçiler gibi yüksekten vaatler vererek sadece seçim arifesinde sizlere tutulamayacak sözler vererek sizlere asla mahçup olacak bir kişi değilim. Belediyenin gelirine göre verilecek en yüksek ücret gelirin yüzde kırkıdır. Cumhurbaşkanımız ilimize geldiğinde kendisine de arz ettim. Biz bir maaş sözü sizlere vereceğiz. Burada sizlerle bir müjdemi de paylaşmak istiyorum. Kamuoyuna duyurduğumuz 109 projemiz arasında yer alan ve yeni evlenecek gençlerimize 50 bin TL destek ödemesini belediye çalışanlarımız için daha özel bir çalışma haline getirdik. Bu çerçevede yeni evlenecek olan belediye personellerimiz 100 bin TL nakdi destek ödemesi vereceğiz. Aynı zamanda belediyemize ait düğün salonumuzu da ücretsiz olarak sizlerin kullanımına açacağız. Sizlerin huzuru refahı ve mutluluğu bizim için en önemli husustur. Sizlerin hayır duaları bizim için önemli, sizler işinizi istekli yaptığınızda o işin bereketi artar. Bizde bunun bilincindeyiz konunun özeti budur” dedi.

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE DÜN GÖLETE
Sıradaki Haber Jandarma ekipleri baraj gülünde kaybolan genci arıyor
Reklamı Geç