Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkiye’nin en genç takımı kupalara ambargo koydu

ÜLKEMİZDE HER YIL DÜZENLENEN VE PİST YARIŞLARI TUTKUNLARININ BÜYÜK BİR İLGİYLE TAKİP ETTİKLERİ TÜRKİYE PİST ŞAMPİYONASI’NDA, 4. AYAK YARIŞLARI GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KÖRFEZ YARIŞ PİSTİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu haberin fotoğrafı yok

Ülkemizde her yıl düzenlenen ve pist yarışları tutkunlarının büyük bir ilgiyle takip ettikleri Türkiye Pist Şampiyonası’nda, 4. ayak yarışları geçtiğimiz günlerde Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirildi.

Türkiye’de pistlerin ’en genç takımı’ unvanıyla mücadele eden Egemot H2K Racing, Körfez’deki yarışlara damga vurmayı başardı. Pilotlardan Berkay Akça 1’inci, Azizhan Kaya 2’nci, Ömer Şamlı ise 3’üncülük kupasını kaldırırken, H2K Racing Team kürsüye ambargo koydu.

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren genç pilot Azizhan Kaya, 2-3 Aralık tarihlerinde Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştirilecek Türkiye Pist Şampiyonası’nın final yarışında 1’incilik kupasını kaldırmak için hem kendine, hem de takımına olan inancının tam olduğunu belirterek, “Bu yıl H2K Racing Team’e transferimden beri her yarışı podyumda bitirmeyi başardık. Şampiyon olmak için mücadele ediyoruz. Yolun sonunda başarılı olmak hakkımız” ifadesini kullandı.

TÜRKİYE ERKEKLER SÜPER LİGİ'NDE MÜCADELE
Sıradaki Haber Nilüfer Belediyespor sezonu dördüncü tamamladı