Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türk Kızılayı, Akseki’de kan bağışlarını kabul edecek

TÜRK KIZILAYI ANTALYA KAN BAĞIŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ DR. OKAN ERDOĞAN, KAN TOPLAMA ÇALIŞMALARININ HEM KURUMLARDA, İLÇELERDE VE DEĞİŞİK ALANLARDA ARALIKSIZ SÜRDÜĞÜNÜ BELİRTTİ.

TÜRK KIZILAYI ANTALYA KAN

Türk Kızılayı Antalya Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Okan Erdoğan, kan toplama çalışmalarının hem kurumlarda, ilçelerde ve değişik alanlarda aralıksız sürdüğünü belirtti.

Hedeflerinin hastanelerin kan ihtiyacının yüzde 100’ünü karşılamak olduğunu ve çalışmalarının Antalya’nın her noktasında sürdüğünü vurgulayan Dr. Okan Erdoğan, “Son yılların en sıcak yazını yaşadığımızdan dolayı aşırı sıcaklar nedeniyle kan bağışları ciddi oranda düştü. Maalesef hastanelerin kan ihtiyacını karşılamakta zorluk yaşamaktayız. Kan herkesin her zaman ihtiyacı. Düzenli kan bağışı yapalım. Zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım. Hastanelerimizde tedavi gören hastalarımızın yakınlarının mağdur olmaması adına Akseki ilçesinde 17 Ekim tarihlerinde 12.00 – 19.00 saatleri arasında Akseki Belediyesi önünde kan alma otobüsümüzde kan bağışlarını kabul edeceğiz. Aksekili hemşerilerimizi kan bağışı yapmaya ve hayat kurtarmaya bekliyoruz. Her zamanki gibi Akseki halkının duyarlı olacağına inanıyoruz” dedi.