Tudors Kazakistan’da 3.üncü Mağazasını Açtı

 Tudors Kazakistan’da 3.üncü Mağazasını Açtı

Erkek stiline yön veren yüzde yüz yerli Türk erkek giyim markası Tudors; yurtdışındaki 48. mağazasını Kazakistan Astana’da Khan Shatyr Mall de açtı. Tudors; 2019 yılı Haziran ayında girdiği Kazakistan pazarında Almaty’de Aport Mall ve Almaty Mega Park Mall mağazalarının ardından sadece 6 ayda 3. mağazaya ulaştı.

Yurtdışında mağazalaşmaya yedi yıl önce Balkan ülkelerinden başlayan ve kısa sürede Sırbistan erkek giyimi alanında pazar lideri olan Tudors Gömlek Krallığı, uluslararası perakende sektöründe yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tudors yeni hizmete açtığı Kazakistan Astana mağazası ile 3 kıtada 14 ülkede hizmet verdiği 181’i yurtiçi, 48’i yurtdışı toplam 229 mağaza ağı ile Türkiye’nin dünyaya açılan global markaları arasında yer alarak, Türk tekstilinin gücünü yurtdışında başarıyla temsil ediyor.

Yaşar Ayaydın; ‘’2019 yılı Haziran ayında Kazakistan pazarına girerek Almaty Aport Mall ve Almaty Mega Park Mall’da mağazalarımızı açtık. Yeni yılda ise yoğun ilgi ve talep üzerine Astana’nın gözde alışveriş merkezi Khan Shatyr Mall’de mağazamızı hizmete açarak Kazakistan’da sadece 6 ay gibi kısa bir sürede 3.cü mağazaya ulaştık’’ dedi. Gömlek pazarında en hızlı büyüyen marka olduklarının altını çizen Ayayadın ‘’Yurtiçi ve yurtdışında yaptığımız bu girişimlerle mağaza ağımızı genişletip, Türk perakende sektörünün ve Türk ekonomisinin dinamizmine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz’’açıklamasında bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın