TREZZ ve Jotun ile Yılın Renk Trendleri

 TREZZ ve Jotun ile Yılın Renk Trendleri

TREZZin kurucu ortağı Rezzan Benardeteve Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen 2020nin renk kodlarını çözümledi.

Rezzan Benardete ve Lisbeth Larsen bu yıl sıkça göreceğimiz renkleri, dekorasyonda renk kullanımının önemini ve yaşam alanlarının renk ile nasıl karakter kazandığını konuşmak için bir araya geldi.

Dünyadaki renk trendlerini keşfeden ve bu trendleri Jotun koleksiyonu için deşifre eden Lisbeth Larsen renk seçiminin yaşam alanlarının atmosferini nasıl değiştirdiğinden ve Jotun 2020 Renk Koleksiyonu’ndan bahsetti.

Bu yıl duvarlarımızda kullanılacak renklerin ve bu renklerin nasıl doğru biçimde uygulanacağının konuşulduğu söyleşi için TREZZ mobilyalar ve Jotun 2020 Renk Koleksiyonu’ndan seçilen renkler kullanılarak güne özel TREZZ mobilya konseptleri oluşturuldu.

Dekorasyonda renk uygulamalarıyla alakalı merak edilen pek çok sorunun cevaplandığı davette Lisbeth Larsen dekorasyon ipuçları paylaştı. Yeni bir renk koleksiyonunun ilham kaynaklarından bahseden Larsen, mavinin güven verdiği, sofistike toprak tonlarının kişiyi sakinleştirdiğini, kırmızının ise yaşam enerjisini artıran bir tarafı olduğunu ekledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın