Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tarladan su motoru çalan hırsızlar yakalandı

AYDIN’IN NAZİLLİ İLÇESİNDE BİR ŞAHSA AİT TARLADAN YAKLAŞIK 10 BİN TL DEĞERİNDEKİ SU MOTORU, ELEKTRİK PANOSU VE ELEKTRİK MOTORU ÇALAN 2 HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ JANDARMA EKİPLERİNİN BAŞARILI ÇALIŞMALARI SONUCUNDA ÇALDIKLARI MALZEMELERLE BİRLİKTE KISKIVRAK YAKALANDI.

AYDIN'IN NAZİLLİ İLÇESİNDE BİR

Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir şahsa ait tarladan yaklaşık 10 bin TL değerindeki su motoru, elektrik panosu ve elektrik motoru çalan 2 hırsızlık şüphelisi jandarma ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucunda çaldıkları malzemelerle birlikte kıskıvrak yakalandı.

Olay, Uzunçam Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir şahsa ait tarlasında bulunan yaklaşık 10 bin TL değerinde su motoru, elektrik panosu ve elektrik motoru kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındı. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri olay yerine gelerek hırsızlık olayının aydınlatılması için çalışma başlattı. Jandarma ekipleri tarafından yapılan geniş çaplı çalışmalar sonucunda hırsızlık olayının traktör ile T.C. ve N.D. isimli şüpheli şahıslar tarafından gerçekleştirildiği tespit edildi. 2 şüpheli ekipler tarafından düzenlenen operasyon sonucu çaldıkları malzemeler ile birlikte kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Çalınan malzemeler de sahibine teslim edildi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

MARDİN'İN ARTUKLU İLÇESİNDE PETROL ARAMA
Sıradaki Haber Mardin’de petrol arama çalışmalarında uçurumdan düşen işçi yaralandı