Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şüphe üzerine durdurulan tırda 6 milyon adet kaçak dolu makaron ele geçirildi

AFYONKARAHİSAR’DA GÜVENLİK GÜÇLERİ TARAFINDAN DURDURULAN BİR TIRDA 6 MİLYON ADET KAÇAK DOLU MAKARON ELE GEÇİRİLDİ. ELE GEÇİRİLEN MAKARONUN KENTTE SON YILLARDA TEK SEFERDE YAKALANAN EN YÜKSEK MİKTARDAKİ KAÇAK ÜRÜNLERDEN OLDUĞU BELİRTİLDİ.

AFYONKARAHİSAR’DA GÜVENLİK GÜÇLERİ TARAFINDAN

Afyonkarahisar’da güvenlik güçleri tarafından durdurulan bir tırda 6 milyon adet kaçak dolu makaron ele geçirildi. Ele geçirilen makaronun kentte son yıllarda tek seferde yakalanan en yüksek miktardaki kaçak ürünlerden olduğu belirtildi.

Afyonkarahisar’ da şüpheli bir araçta yapılan aramada 6 milyon adet dolu makaron ele geçirildi.

Kent merkezinde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ortak yapılan çalışma çerçevesinde, şüphe üzerine F.K., isimli sahsın kontrolündeki araç durdurularak sürücünün Genel Bilgi Taraması (GBT) üzerinden ruhsat ve evrak kontrolleri yapıldı. Sürücünün hareketlerinden şüphelenen ekipler tarafından araçta yapılan aramada ise 6 milyon adet dolu makaron ele geçirildi. Koliler içerisinde tıra istiflenen makronlara ele konulurken, sürücü F.K., isimli şahıs ise gözaltına alındı.

BURDUR’DA SOKAKTA YÜRÜDÜĞÜ SIRADA YAŞLI
Sıradaki Haber Burdur’da yaşlı adamı gasp edip tartaklayan şüpheli tutuklandı