Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sular altında kalan İskenderun’da mahsur kalan araçlar kurtarılmayı bekliyor

HATAY’IN İSKENDERUN İLÇESİNDE ŞİDDETLİ YAĞIŞ VE FIRTINANIN ETKİSİYLE DENİZ SULARININ KAPLADIĞI KENT MERKEZİNDE SULAR İÇİNDE KALAN ARAÇLAR KURTARILMAYI BEKLERKEN, ESNAF DA SU İÇERİSİNDE ADETA YÜZEREK İŞ YERİNE ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Hatay’ın İskenderun ilçesinde şiddetli yağış ve fırtınanın etkisiyle deniz sularının kapladığı kent merkezinde sular içinde kalan araçlar kurtarılmayı beklerken, esnaf da su içerisinde adeta yüzerek iş yerine ulaşmaya çalışıyor.

Meteorolojinin şiddetli yağış uyarısıyla birlikte Hatay’ın İskenderun ilçesi hafta sonunu yağışlı geçirdi. İskenderun ilçesinde akşam saatlerinde fırtınayla birlikte etkili olan şiddetli yağış caddeleri göle çevirdi. Deprem sonrası yer yer 1 metreyi bulan çökmelerin yaşandığı İskenderun sahili, denizde dalgaların boyunun 5 metreyi bulmasıyla sular altında kaldı. Çay Mahallesi’nde iş yerleri su içerisinde kalırken, araçlar da mahsur kaldı. Esnaf iş yerine adeta yüzerek giderken, vatandaşlar da araçlarının kurtarılması için ekiplerden yardım bekliyor.

HATAY’DA BİR EVİN BAHÇESİNDE ÇIKAN
Sıradaki Haber Defne’de bahçe yangını eve sıçramadan söndürüldü