Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sis Dağı Yaylası’nda Sonbahar

TRABZON’UN ŞALPAZARI İLÇESİ İLE GİRESUN’UN EYNESİL İLÇESİ SAKİNLERİ TARAFINDAN YOĞUN OLARAK KULLANILAN DENİZ SEVİYESİNDEN 2 BİN 182 METRE YÜKSEKTEKİ SİS DAĞI YAYLASI SONBAHARIN TÜM RENKLERİNİ BÜNYESİNDE BARINDIRIYOR. YAYLA YOĞUN YAPILAŞMAYLA GÜNDEME GELSE DE HER MEVSİM FARKLI BİR GÜZELLİK İLE ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLIYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Trabzon’un Şalpazarı ilçesi ile Giresun’un Eynesil ilçesi sakinleri tarafından yoğun olarak kullanılan deniz seviyesinden 2 bin 182 metre yüksekteki Sis Dağı Yaylası sonbaharın tüm renklerini bünyesinde barındırıyor. Yayla yoğun yapılaşmayla gündeme gelse de her mevsim farklı bir güzellik ile ziyaretçilerini ağırlıyor.

Trabzon Giresun sınırında yer alan Sis Dağı Yaylası Ekim ayının sonuna doğru yaklaştığımız şu günlerde sonbaharın yeşil, sarı, kırmızı, turuncu ve mor renkleri ile görsel bir şölen sunuyor. Yayla adeta renk cümbüşünü andırırken, doğa ve fotoğraf tutkunlarının uğrak yeri oluyor. Yayladan süzülen derenin oluşturduğu çağlayanlar ve Sandık Gölü yöreye ayrı bir güzellik katıyor.

ERZURUM'UN TORTUM İLÇESİNE BAĞLI AKSU
Sıradaki Haber Tortum’da heyelan: Erzurum-Artvin karayolu trafiğe kapandı