Sevginizi NUXE ile Yansıtın

Kadınların içgüdülerinden gelen güzelliği, doğadan aldığı ilhamla buluşturan dermokozmetik markası NUXE, Sevgililer Günü için sizi benzersiz hediye seçeneklerini keşfetmeye çağırıyor.
 Sevginizi NUXE ile Yansıtın

İlk defa NUXE tarafından yaratılan çok amaçlı kuru yağ Huile Prodigieuse® ve onun efsanevi kokusunu taşıyan ikonik bakım ürünlerini içeren Prodigieux®serisi, Sevgililer Günü’nde sevgilinizi şımartacak lüks bir deneyim vadediyor.

Kültleşen Prodigieux®serisine bir diğer alternatif ise NUXE’ün hassas ciltler için yarattığı Pétales de Rose serisi. Sevgilinizin kalbine hassas ve düşünceli bir dokunuş için mükemmel hediye seçeneği!

%98,1 doğal içeriğiyle Huile Prodigieuse® mucizesi, içeriğindeki 7 değerli bitkisel yağ (Tsubaki, Argan, Hodan, Fındık, Tatlı Badem, Macadamia ve Kamelya) sayesinde tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor, onarıyor ve güzelleştiriyor. Altın parıltılarıyla zenginleşen Huile Prodigieuse® Orise, ışıldayarak tüm dikkatleri üzerine toplamayı seven kadınların vazgeçilmezi niteliğinde. Sevgilinize de bu özel günde tek bir ürünle kendisini muhteşem hissetmenin keyfini sürmek kalıyor.

Huile Prodigieuse®‘ün arzu uyandıran kokusuna hayran olanların vazgeçilmezi Prodigieux® parfüm, 50 ml’lik şişesiyle günün her anı çantada taşınabiliyor, gizemli bir cazibeye göz kırpıyor.

Sevgililer Günü’nde sevgilinize hediye edeceğiniz Prodigieux® serisinden bir ürünle onu Fransız kadınlarının içgüdülerden doğan cilt bakım sırlarıyla tanıştırmaya ne dersiniz? Cilde özen göstermekle yetinmeyen, duyulara hitap eden dokular ve büyüleyici kokular ile her cilt bakım seansı onun için bir kendini şımartma ritüeline dönüşsün.

Solmayacak gül yaprakları hediye etmek ister misiniz? Duyularınızı gül yapraklarıyla ifade etmek için Pétales de Rose serisi yanınızda. NUXE’ün hassas ciltler için özenle yaratılan temizleme serisi Pétales de Rose cildi tüm yabancı maddelerden ve makyajdan arındırır. İçerisindeki gül suyu ve gül yaprakları ile derinlemesine temizlik yaparken hassas ciltleri yormadan temizler. Cildiniz yumuşak, taze ve sağlıklı görünümüne kavuşur.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın