Sevgililer Günü’nde Kalpler Chocodan’s ile Atacak

Sevgililer Günü’nün romantik ruhundan ilham alınarak yeniden tasarlanan Chocodan’s, kalp şeklindeki çikolatası ve özel tasarımlı kutusu ile aşkın en tatlı halini sunuyor. Nefis karamel ve taptaze bütün fındıkları, sütlü çikolatanın enfes tadıyla taçlandıran Chocodan’s, muhteşem lezzetiyle hem kalbe hem de damaklara hitap ediyor.
 Sevgililer Günü’nde Kalpler Chocodan’s ile Atacak

Şölen’in yenilikçi ürünlerinden Chocodan’s, Sevgililer Günü’nde sevgisini aşk dolu bir kutu çikolatayla paylaşmak isteyenler için şık bir hediye alternatifi sunuyor. Sevgililer Günü’ne özel olarak yeniden tasarlanan Chocodan’s, taptaze bütün fındık, enfes karamel, yoğun nugat lezzeti ve yumuşacık sütlü çikolatanın mükemmel uyumuyla bu özel günde eşsiz bir çikolata deneyimi yaşatıyor. Chocodan’s ayrıca, kahvenin yanına yakışan ikramlık sunumuyla da göz dolduruyor.

Chocodan’s, sevginin simgesi kalp şeklindeki çikolata dolgusu, göz alıcı romantik kutu tasarımı ve muhteşem lezzetiyle kalbi çikolata diye atanları paylaşmaya davet ediyor. Tadına bakanları kendine hayran bırakan ve alışılmışın dışındaki şekliyle de eğlencenin kapılarını aralayan Chocodan’s, sevdikleriyle en özel çikolatayı paylaşmak isteyenlerin Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak.

Chocodan’s, şubat ayından itibaren paylaşıma ve sunuma uygun 125 gramlık paketlerde, tüm Migros mağazalarında satışa sunulacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın