Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Senin 15 dakikan başkasının bir ömrü olsun”

KARTEPE BELEDİYESİ VE KOCAELİ KIZILAY KAN MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN İŞBİRLİĞİYLE “SENİN 15 DAKİKAN BAŞKASININ BİR ÖMRÜ OLSUN” SLOGANIYLA 7. KEZ DÜZENLENEN KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞI KAMPANYASI GENİŞ KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğü’nün işbirliğiyle “Senin 15 dakikan başkasının bir ömrü olsun” sloganıyla 7. kez düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyası geniş katılımla gerçekleştirildi.

Kartepe Belediyesi hizmet binasında düzenlenen kan bağışına belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, muhtarlar, belediye personelinin yanı sıra vatandaşlar da katıldı.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Kan bağışında bulunmak bir hayat kurtarmakla eş değerdir. Herkesin bu tür kampanyalara karşı duyarlı olmasını ve destek vermesini diliyorum. Rabbim korusun, herkes bir gün kana ihtiyaç duyabilir. Bu duyarlılık ile toplumsal farkındalığı arttırmak için belediyemizde 7.kan bağışı organizasyonunu düzenledik. Burada kan bağışı kampanyasında görev alan ve kan bağışına destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ SEBEBİYLE MEMLEKETLERİNE
Sıradaki Haber Yollarda bayram yoğunluğu devam ediyor
Reklamı Geç