Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sancaktepe’de hayatını kaybeden üç kardeşin son anları kamerada

SANCAKTEPE’DE KAYIP OLAN 7 YAŞINDAKİ BERAT, 9 YAŞINDAKİ BARAN VE 11 YAŞINDAKİ BATUHAN SAĞIN KARDEŞLERİN CANSIZ BEDENİ, İNŞAATIN SU DOLU TEMELİNDE BULUNDU. ÜÇ KARDEŞİN SON GÖRÜNTÜLERİ GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI.

SANCAKTEPE'DE KAYIP OLAN 7

Sancaktepe’de kayıp olan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerin cansız bedeni, inşaatın su dolu temelinde bulundu. Üç kardeşin son görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Sancaktepe’de geçtiğimiz gün saat 17.00 sıralarında 3 çocuk kayboldu. Sokakta oyun oynayan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerden haber alınamaması üzerine ailesi polise giderek kayıp başvurusunda bulunmuştu. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri çalışma başlattı. Çevredeki bir inşaatta çalışan güvenlik görevlisinin çocuk cesedi gördüğü yönünde verdiği ihbarla polis ve itfaiye ekipleri, su dolu inşaat temelinde çalışma başlattı.

3 kardeşin son görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı

Yapılan çalışma sonrası oyun oynarken kaybolan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerin cansız bedeni su dolu inşaatın temelinde bulundu. 3 kardeşin son anları çevredeki bir güvenlik kamerasına yansıdı.