Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Samet Koç: ”Camiamız bu sıkıntıların da üstesinden gelecektir”

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF) TARAFINDAN KAYSERİSPOR’A VERİLEN 3 PUAN SİLME CEZASI İLE İLGİLİ OLARAK PAYLAŞIM YAPAN KAYSERİSPOR BASIN SÖZCÜSÜ SAMET KOÇ, “YAZ AYLARINDA TRANSFER YASAĞINI KALDIRAN, FUTBOLCU MAAŞLARINI DÜZENLİ ÖDEYEN CAMİAMIZ BU SIKINTILARIN DA ÜSTESİNDEN GELECEKTİR” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Kayserispor’a verilen 3 puan silme cezası ile ilgili olarak paylaşım yapan Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, “Yaz aylarında transfer yasağını kaldıran, futbolcu maaşlarını düzenli ödeyen camiamız bu sıkıntıların da üstesinden gelecektir” dedi.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç tarafından sosyal medyadan yapılan açıklama şu şekilde:

“Büyük Kayserispor taraftarı, ulusal lisans almak için gerekli eksikliklerin tamamlanamaması cümlesi bildiğiniz üzere eskiden bekleyen bazı sorunlu transfer dosyalarının çözüme kavuşamamasından dolayıdır. Yaz aylarında transfer yasağını kaldıran, futbolcu maaşlarını düzenli ödeyen camiamız bu sıkıntıların da üstesinden gelecektir. Moralimizi bozmadan önümüzde duran 14. hafta karşılaşmasına odaklanmamız gerekmektedir, ayrıca transfer dosyalarında kabul etmediğimiz sorunlar için Tahkim Kurulu’na başvuracağımızı bilmenizi isterim.”

A MİLLİ FUTBOL TAKIMININ UEFA
Sıradaki Haber Çekya-Türkiye maçı dev ekranda izlenebilecek