Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sakarya’da 59 adet elektronik sigara ele geçirildi

SAKARYA’NIN HENDEK İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİNCE 2 ŞAHSIN EV VE İŞ YERLERİNDE YAPILAN ARAMALAR NETİCESİNDE 59 ADET ELEKTRONİK SİGARA, 35 ADET ELEKTRONİK SİGARA LİKİDİ VE 10 ADET ELEKTRONİK SİGARA YEDEK PARÇA VE APARATLARI ELE GEÇİRİLİRKEN 2 ŞAHIS HAKKINDA ADLİ İŞLEM BAŞLATILDI.

SAKARYA’NIN HENDEK İLÇESİNDE JANDARMA

Sakarya’nın Hendek ilçesinde jandarma ekiplerince 2 şahsın ev ve iş yerlerinde yapılan aramalar neticesinde 59 adet elektronik sigara, 35 adet elektronik sigara likidi ve 10 adet elektronik sigara yedek parça ve aparatları ele geçirilirken 2 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri şehir genelinde kaçakçılık ile mücadele operasyonlarını hız kesmeden devam ettiriyor. Bu çerçevede; İl Jandarma Komutanlığı ve Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerce jandarma sorumluluk bölgesinde ikamet eden 2 şahsın ev ve iş yerlerine Cumhuriyet Savcılığı koordinesinde operasyon düzenlendi. Ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda; 3 bin 820 adet dolu makaron, 9 bin 100 adet boş makaron, 59 adet elektronik sigara, 35 adet elektronik sigara likidi, 10 adet elektronik sigara yedek parça ve aparatları, 154 paket çeşitli markalarda parça bandrolsüz sigara, 20 adet nargile tütünü, 235 paket bandrolsüz puro sigara, 10 kilogram kıyılmış tütün, 259 paket sigara sarma kağıdı ele geçirildi. Düzenlenen operasyonda, 2 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

MARDİN’DE PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV
Sıradaki Haber Mardin’de park halindeki otomobil alev topuna döndü