Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sakarya Büyükşehir’den fiziğin ve metafiziğin şairi Yılmaz Güney’e ahde vefa

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KASIM KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ ‘FİZİĞİN VE METAFİZİĞİN ŞAİRİ YILMAZ GÜNEY’ İSİMLİ AHDE VEFA PROGRAMI İLE DEVAM EDECEK. BULUŞMA 11 KASIM CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 14.00’DA OFİS SANAT MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KASIM

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri ‘Fiziğin ve Metafiziğin Şairi Yılmaz Güney’ isimli ahde vefa programı ile devam edecek. Buluşma 11 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’da Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden farklı programları Sakaryalılarla buluşturan etkinlik takvimi çerçevesinde Sakarya’nın değeri, Şair ve Yazar Yılmaz Güney’e ahde vefa buluşması düzenlenecek. 11 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’da Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek ‘Fiziğin ve Metafiziğin Şairi Yılmaz Güney’ isimli programa Prof. Dr. Ömer Faruk Gözükızıl, Dr. Mustafa Denktaş, Fahri Tuna ve Ali Osman Güney konuşmacı olarak katılacak. Yapılan açıklamada, Yılmaz Güney’in edebi anlayışı, eserleri, akademik hayatı ve hatıraların ele alınacağı programa tüm kültür sanat dostları davet edildi.