Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sağlık Bakanlığı’ndan Cumhuriyetin 100. yılına özel fotoğraf sergisi

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN CUMHURİYETİN 100. YILI MÜNASEBETİYLE 81 İLDE VE 16 ŞEHİR HASTANESİNDE SAĞLIK ALANINDAKİ GELİŞMELERİN ANLATILDIĞI “100 YILDIR AYNI AŞK VE HEYECANLA” TEMALI FOTOĞRAF SERGİSİ DÜZENLENDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Sağlık Bakanlığı tarafından Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle 81 ilde ve 16 şehir hastanesinde sağlık alanındaki gelişmelerin anlatıldığı “100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla” temalı fotoğraf sergisi düzenlendi.

Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle Sağlık Bakanlığı tarafından 81 ilde ve 16 şehir hastanesinde “100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla” temalı bir fotoğraf sergisi düzenlendi. Ziyaretçilerin ilgiyle takip ettiği sergide, Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren görev yapan sağlık çalışanlarının mücadelelerine dair çok sayıda siyah beyaz fotoğraf karesi vatandaşlarla buluştu. Serginin 27 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında halkın ziyaretine açık olacağı öğrenildi.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ndeki serginin açılışında konuşan Başhekim Prof. Dr. Recep Demirhan, “Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. İnşallah daha nice yüzyıllara ülkemizin birliği, beraberliği ve bütünlüğüyle ulaşırız. Bu sergi Cumhuriyetimizin yıllarıyla birlikte nereden nereye geldiğimizi gösteren çok güzel fotoğraflarla donatılmış bir sergi. Herkesin bu sergiyi ziyaret etmesini temenni ederim. Hakikaten çok büyük gelişimler oldu. Bu gelişimleri bu sergiyle biz insanlarımıza göstermek istiyoruz” dedi.

Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi seçimleri
Sıradaki Haber Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi seçimleri yapıldı, İnegöllü Çiçek ve Berber liste de