Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Rize’nin Fındıklı ilçesinde deniz kenarındaki işletme adeta tsunamiyi yaşadı

RİZE’NİN FINDIKLI İLÇESİNDE DEV DALGALARIN HEDEFİ OLAN DENİZ KENARINDA Kİ SOSYAL TESİSİ SU BASARKEN ÇAYELİ’NDE İSE DALGALAR NEDENİYLE KARADENİZ SAHİL YOLU SULAR ALTINDA KALDI

Bu haberin fotoğrafı yok

Rize’nin Fındıklı ilçesinde dev dalgaların hedefi olan deniz kenarındaki sosyal tesis bir anda dalgaların hedefi olurken, güvenlik kameralarına yansıyan o anlar adeta bir tsunami felaketini andırdı. Çayeli ilçesinde ise dalgalar nedeniyle Karadeniz Sahil yolu sular altında kaldı.

Fırtına ve dev dalgalar Doğu Karadeniz Bölgesi’nde hayatı olumsuz yönde etkilemeyi sürdürüyor. Şiddetli fırtınanın getirdiği dev dalgalar Rize’nin Fındıklı ilçesi sahilinde de etkili olurken, belediyeye ait sosyal tesislerin içerisine giren dalgalar, masa ve sandalyeleri sürüklerken, geride cam çerçeve bırakmayarak iş yerine zarar verdi. Dalganın dükkana giriş anı ise güvenlik kameralarına yansıdı. O anlar adeta bir tsunami felaketini andırdı.

Öte yandan Çayeli, Ardeşen ve Pazar ilçelerinde ise Karadeniz Sahil Yolu sular altında kaldı. Dalgaların yola kadar çıkması nedeniyle sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. Yer yer 2 şeridi de kaplayan sular nedeniyle bazı noktalarda trafik durma noktasına gelirken, bazı noktalarda ise kontrollü bir şekilde geçiş sağlanıyor.

ISPARTA ŞEHİR MERKEZİNE YILLIK 10,6
Sıradaki Haber Başkan Başdeğirmen: “Amacımız vatandaşımızın su ihtiyacı karşısında çaresiz kalmamak”