Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rektör Şahin: “Öğrenciler, üniversitenin asli unsurlarıdır”

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (ASÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. YUSUF ŞAHİN, EĞİTİM-ÖĞRETİM ORTAMLARININ BUGÜN BULUNDUĞU NOKTADAN DAHA İLERİLERE TAŞINMASI ADINA YAPILMASI GEREKEN TÜM ÇALIŞMALARI TİTİZLİKLE YERİNE GETİRDİKLERİNİ BELİRTEREK, “ÖĞRENCİLER, ÜNİVERSİTENİN ASLİ UNSURLARIDIR” DEDİ.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (ASÜ) REKTÖRÜ

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, eğitim-öğretim ortamlarının bugün bulunduğu noktadan daha ilerilere taşınması adına yapılması gereken tüm çalışmaları titizlikle yerine getirdiklerini belirterek, “Öğrenciler, üniversitenin asli unsurlarıdır” dedi.

Akademisyenlerle geleneksel sabah kahvaltısında bir araya gelen Rektör Şahin, öğrenciler için mümkün olan en iyi akademik ortamı sağlamak adına yapılan çalışmaları anlattı. Bu kapsamda fiziki mekan düzenlemelerinden yüz yüze ve çevrim içi ortam kurgulamalarına, kültür-sanat-spor etkinliklerinden fikir alışverişi toplantılarına kadar geniş bir çerçevede faaliyet yürüttüklerine dikkat çeken ASÜ Rektörü, “Tüm bu alanlarda oldukça iyi bir konumdayız. Amacımız çok daha iyi seviyeleri yakalamak. Biz, öğrencilerimizin mutlu olduğu bir kampüs oluşturma çalışmalarına devam ediyoruz. Bu anlamda tüm işleri gözden geçiriyor, varsa aksayan yanları tespit ediyor ve en hızlı biçimde çözüme kavuşturuyoruz. Öğrenciler Üniversitenin asli unsurlarıdır ve biz onları çok seviyoruz” dedi.

Kahvaltı, eğitim-öğretim faaliyetlerinin genel istişaresi ve çalışmaların değerlendirilmesi şeklinde sürdü.