Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Rektör Hasan Uslu: “Atatürk, milletimize bağımsızlık duygularını büyük bir mücadele ile hissettirmiştir”

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. HASAN USLU YAYINLADIĞI 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJINDA, “ATATÜRK, MİLLETİMİZE BAĞIMSIZLIK DUYGULARINI BÜYÜK BİR MÜCADELE İLE HİSSETTİRMİŞTİR” DEDİ

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu yayınladığı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajında, “Atatürk, milletimize bağımsızlık duygularını büyük bir mücadele ile hissettirmiştir” dedi.

Rektör Uslu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve çağdaş Türkiye’nin mimarı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 85. yıl dönümünde özlem, saygı ve minnetle anıyoruz. İçinde yaşadığımız çağda gördük ki kazanılan bağımsızlık zaferinin ardından kurulan Cumhuriyet’in ülkemiz ve milletimiz adına hayati önem taşıyor. Milletimize bağımsızlık ve egemenlik duygularını büyük bir mücadeleyle hissettiren ve emperyalist güçlere karşı vermiş olduğu kararlı mücadeleyle tüm dünya milletlerine de ilham kaynağı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının izinde durmadan çalışmaya devam edecek ve ülkemizin yükselmiş olduğu çağdaş medeniyetler seviyesinde ilelebet kalması için yükseköğretim ve bilim kurumu olarak katkı vermeyi sürdüreceğiz. Tüm bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve rahmetle anıyoruz.” dedi.

İŞSİZLİK SORUNUNA ÇARE OLMAK İÇİN
Sıradaki Haber ESBİM ile 460 engelli vatandaş istihdam edildi
Reklamı Geç