Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Pursaklar’da çocuklar eğlenirken öğreniyor

PURSAKLAR BELEDİYESİNE BAĞLI NEZAKET OKULLARINDA MİNİK ÖĞRENCİLER, TİYATRO OYUNLARI VE BİRBİRİNDEN FARKLI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE EĞLENMEYE VE ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Pursaklar Belediyesine bağlı Nezaket Okullarında minik öğrenciler, tiyatro oyunları ve birbirinden farklı çeşitli etkinliklerle eğlenmeye ve öğrenmeye devam ediyor.

Pursaklar Belediyesi, Nezaket Okullarında gerçekleştirdiği etkinliklerle minik öğrencilerin hem eğlenceli anlar yaşamasına hem de eğlenerek öğrenmelerine imkan sunuyor. Nezaket Okullarının minik öğrencileri, Dora tiyatro ekibinin hazırlamış olduğu Arkadaşlık ve dostluk konulu tiyatro gösterisini izleyerek eğlence dolu dakikalar geçirdi.

“Minik öğrenciler, tiyatro oyunları ve çeşitli etkinliklerle öğrenme becerilerini daha hızlı geliştirme fırsatı buluyor”

Nezaket Okullarındaki çocukların eğlenirken öğrenmeye devam ettiklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Nezaket Okullarımızda çocuklarımızın daha verimli ve eğlenerek vakit geçirebilmesi için tiyatro etkinliği gerçekleştirildi. Minik öğrenciler, tiyatro oyunları ve çeşitli etkinliklerle öğrenme becerilerini daha hızlı geliştirme fırsatı buluyor. Bu tür etkinliklerle çocuklarımızın sosyo-kültürel gelişimlerini olumlu yönde etkiliyoruz. Öğrencilerimiz gelişimlerini en iyi noktaya getirmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

ISPARTA VALİSİ AYDIN BARUŞ PENÇE-KİLİT
Sıradaki Haber Vali Baruş’tan şehit ailesine taziye ziyareti