Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Polise mukavemette bulunan 6 şüpheli adliyeye sevk edildi

BU KAPSAMDA EKİPLER, BAĞLIK MAHALLESİ’NDE YAPTIKLARI UYGULAMADA DURUMUNDAN ŞÜPHELENDİKLERİ BİR KİŞİYİ DURDURMAK İSTEDİ. UYGULAMADAN KAÇAN ŞÜPHELİNİN ADRESİNE GİDEN POLİS EKİPLERİNE İDDİAYA GÖRE ŞÜPHELİNİN YAKINLARI S.E., E.Y., C.E., A.E., C.S. VE C.E. TAŞ, SOPA VE BIÇAKLARLA SALDIRARAK, MUKAVEMETTE BULUNDU.

Bu haberin fotoğrafı yok

Tekirdağ Çerkezköy’de iddiaya göre uygulamadan kaçan bir kişiyi evinde gözaltına almak isteyen polis ekiplerine mukavemete bulunan ikisi kadın toplam 6 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Polislere mukavemette bulunduğu iddia edilen şüpheliler, geniş güvenlik önlemleri altında Çerkezköy Adliyesine getirildi.

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçenin huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çeşitli noktalarda uygulamalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda ekipler, Bağlık Mahallesi’nde yaptıkları uygulamada durumundan şüphelendikleri S.E.’yi durdurmak istedi. Uygulamadan kaçan şüpheliyi yakalamak için S.E.’nin adresine giden polis ekiplerine iddiaya göre şüphelinin yakınları S.E., E.Y., C.E., A.E., C.S. ve C.E. taş, sopa ve bıçaklarla saldırarak mukavemette bulundu.

Uygulamadan kaçan şüpheliyi gözaltına almak isteyen 5 polis memuruna saldırdığı iddia edilen 6 şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, şüphelilerin üzerinde ele geçirilen 3 bıçağa da el konuldu. Öte yandan polisin elinden kaçan S.E. kayıplara karışırken, polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı. İfadeleri alınmak üzere Gazi Polis Merkezi Amirliğine götürülen şüpheliler, ifadelerinin ardından geniş güvenlik önlemleri altında Çerkezköy Adliyesine sevk edildi.

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE SOKAK ORTASINDA
Sıradaki Haber Depremden kurtuldu, eski eşinin kurşunlarından kurtulamadı