Petrol Ofisi ve Birleşik Ödeme, lojistik sektöründe inovatif bir Uygulamaya İmza Attı

Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt alma kolaylığı sağlayan AutoMatic Lojistik ATM Card’a yeni kazandırılan Visa özelliği ile, artık tüm ATM’lerden nakit çekim ve tüm Visa Logolu üye iş yerlerinden harcama yapılabilecek.
 Petrol Ofisi ve Birleşik Ödeme, lojistik sektöründe inovatif bir Uygulamaya İmza Attı

Türkiye akaryakıt ile madeni yağlar ve kimyasallar pazarlarının geleneksel lideri Petrol Ofisi ile Türkiye Fintech ekosisteminde Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alanının lider kuruluşu Birleşik Ödeme yaptıkları işbirliği ile lojistik sektörü özelinde bir yeniliğe imza attı.

“Müşterilerimize hem işletme ve finansal gibi kurumsal
avantajlar, hem de bireysel faydalar sunuyoruz”

Müşterilerine, salt sunulan ürün ve hizmetlerde değil, işletme ve finansal alanlarda da avantajlar sunduklarını vurgulayan Petrol Ofisi CFO’su Serhan Ulga, “Personel taşıma, lojistik, turizm firmalarına iş ortaklarıyla gerçekleştirdikleri fiziksel nakit akışına dijital ve kontrollü bir çözüm sunuyoruz. Lojistik firmalarına, iş ortaklarının şifreyle güvenli bir şekilde Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt ikmal edebilme, tüm ATM’lerden para çekebilme ve Visa üye işyerlerinden alışveriş yapabilme ayrıcalığı sunan AutoMatic Lojistik ATM Card ile kurumsal olduğu gibi aynı zamanda bireysel faydalar da sunuyoruz. Lojistik sektöründeki sürücülere de, bankada herhangi bir hesap açma zorunluluğu ve yıllık kart ücreti olmadan bu ödeme hizmeti ayrıcalığını sunmuş bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın