Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Pamukkale’de vergi ödemeleri için vezneler 22.00’a kadar açık

PAMUKKALE BELEDİYESİ EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK, İLAN REKLAM VERGİLERİNİN 2023 YILI İKİNCİ DÖNEM ÖDEMELERİNDE 30 KASIM 2023 OLDUĞUNU HATIRLATARAK, OLUŞABİLECEK YOĞUNLUK SEBEBİYLE BELEDİYE ANA BİNASINDAKİ VEZNELERİN SAAT 22.00’A KADAR AÇIK OLACAĞINI BİLDİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Pamukkale Belediyesi Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinin 2023 yılı ikinci dönem ödemelerinde 30 Kasım 2023 olduğunu hatırlatarak, oluşabilecek yoğunluk sebebiyle belediye ana binasındaki veznelerin saat 22.00’a kadar açık olacağını bildirdi.

Pamukkale Belediyesi tarafından 2023 yılı Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinin ikinci dönemi ödemlerinin son gününün 30 Kasım 2023 olduğu hatırlatıldı. Vergi ödemeleri konusunda vatandaşların mağduriyetlerini en aza indirmek için her türlü kolaylığı sağlayan Pamukkale Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergileri ödemelerinin ikinci taksitlerinin son gününün kaçırmamaları istenildi. Vatandaşların cezalı duruma düşmemesi için hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra Atatürk Caddesi’nde, Deliktaş ek hizmet binasında, Aktepe Sosyal Tesisleri’nde ve Tapu Müdürlüğü’nde bulunan vezneleri hizmet veriyor. Ayrıca vatandaşlar ödemelerini Pamukkale Belediyesi’nin resmi internet sitesi ve e-devlet uygulamasından da yapabiliyor. Mükellefler ödemelerini nakit olarak veya kredi kartlarına 2 ile 5 taksit imkânıyla kolaylıkla yapabiliyor. Açıklamada, vatandaşların vergi ödemelerinin son gününde yaşanacak yoğunluk nedeniyle sıkıntı yaşanmaması için 30 Kasım 2023 günü YSE kavşağındaki belediye ana binası veznelerinin saat 22.00’ye kadar açık olacağı bildirildi.

DİYARBAKIR’DA KURUTMALIK DOMATES MESAİSİ, VALİ
Sıradaki Haber Diyarbakır’da kavurucu sıcakta işçilerin kurutmalık domates mesaisi başladı