Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okulda çıkan yangın paniğe neden oldu

ADIYAMAN CUMHURİYET İLKOKULUNDA ÇIKAN YANGIN KORKU VE PANİĞE NEDEN OLDU. YANGIN SONRASINDA OKUL ÖĞRENCİLERE ALEVLERE MÜDAHALE EDEN KAHRAMAN İTFAİYECİLERE SARILARAK TEŞEKKÜR ETTİ.

ADIYAMAN CUMHURİYET İLKOKULUNDA ÇIKAN

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulunda çıkan yangın, korku ve paniğe neden oldu. Yangın sonrasında öğrenciler, alevlere müdahale eden kahraman itfaiyecilere sarılarak teşekkür etti.

Edinilen bilgilere göre, Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğünün karşı tarafında bulunan Cumhuriyet İlkokulunda yangın çıktı. Bir sınıfta yer alan klima, elektrik tesisatından dolayı alev alarak yanmaya başladı. Meydana gelen yangın esnasında sınıfta kimsenin bulunmaması ise rahat bir nefes aldırdı. Korku ve paniğin yaşandığı olayda, ilkokul öğrencileri okulun bahçesindeki güvenli alana götürüldü. Daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederek yangını söndürdü. Alevlere müdahale eden itfaiye erleri minik öğrenciler tarafından alkışlandı. Bazı öğrenciler, itfaiye erlerine sarılarak teşekkür etti. Ölen ya da yaralananın olmadığı olayda, maddi hasar meydana geldi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.