Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrencilere, siber zorbalık ve teknoloji bağımlığı konusunda eğitimi

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE TARAFINDAN SİBER SUÇLARIN GERÇEKLEŞMEDEN ENGELLENMESİ, MADDİ MANEVİ ZARARLARIN EN AZA İNDİRGENMESİ, FARKINDALIK VE BİLİNÇLENDİRME FAALİYETLERİ YAPILMASI AMACIYLA OLUŞTURULAN SİBERAY PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE 2 OTURUM HALİNDE FATİH ANADOLU LİSESİ 9. VE 10. SINIF ÖĞRENCİLERİNDEN 150 ÖĞRENCİYE YÖNELİK GÜVENLİ VE BİLİNÇLİ İNTERNET KULLANIMI, SİBER ZORBALIK İLE TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI KONULARINDA SEMİNER/EĞİTİM FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TEKİRDAĞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ,

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Şubesi tarafından öğrencilere siber zorbalık ve teknoloji bağımlılığı konusunda eğitim verildi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Şube tarafından siber suçların gerçekleşmeden engellenmesi, maddi manevi zararların en aza indirgenmesi, farkındalık ve bilinçlendirme faaliyetleri yapılması amacıyla oluşturulan SİBERAY programı çerçevesinde 2 oturum halinde Fatih Anadolu Lisesi 9. ve 10. sınıf öğrencilerinden 150 öğrenciye yönelik güvenli ve bilinçli internet kullanımı, Siber Zorbalık ile Teknoloji Bağımlılığı konularında seminer/eğitim faaliyeti gerçekleştirildi.