Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öğrenci Kalite Komisyonu ve Öğrenci Kalite Kulübü bir araya geldi

TOPLANTI; KALİTE KOMİSYONU ÜYESİ VE ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONU DANIŞMANI PROF. DR. ERKAN İZNİK, KALİTE KOMİSYONU ÜYESİ VE KALİTE KULÜBÜ DANIŞMANI DOÇ. DR. OSMAN GÜLDEMİR, KALİTE KULÜBÜ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ MELİHA TAŞDEMİR, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ KOORDİNATÖR YARDIMCILARI PROF. DR. ELİF TOPRAK VE FEYZA İPEKTEN İLE İLETİŞİM VE KOORDİNASYON SORUMLUSU FULYA AYDOĞDU’NUN MODERATÖRLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TOPLANTI; KALİTE KOMİSYONU ÜYESİ

Anadolu Üniversitesi, kalite güvencesi sistemi kapsamında yeni dönem faaliyetlerine hızla devam ediyor.

Anadolu Üniversitesi, kalite güvencesi sistemi kapsamında yeni dönem faaliyetlerine hızla devam ediyor. Üniversite Birim Kalite Komisyonları Öğrenci Temsilcilerinden oluşan Öğrenci Kalite Komisyonu ve Öğrenci Kalite Kulübü Üyeleri, Merkezler ve Birimler Binası Yunus Emre Salonu’nda bir araya geldi.

Toplantı; Kalite Komisyonu Üyesi ve Öğrenci Kalite Komisyonu Danışmanı Prof. Dr. Erkan İznik, Kalite Komisyonu Üyesi ve Kalite Kulübü Danışmanı Doç. Dr. Osman Güldemir, Kalite Kulübü Öğrenci Temsilcisi Meliha Taşdemir, Anadolu Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcıları Prof. Dr. Elif Toprak ve Feyza İpekten ile İletişim ve Koordinasyon Sorumlusu Fulya Aydoğdu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Etkinliğe katılan öğrencilere, Üniversitenin kalite güvence sistemi faaliyetleri, öğrencilerin bu süreçteki yeri, Kalite Komisyonu ve Kalite Kulübü olarak nelerin hedeflendiği aktarılırken geri bildirimlerinin ve tespit ettikleri sorunlara getirecekleri önerilerin iyileştirme faaliyetleri çerçevesinde önemi vurgulandı. Kalite Komisyonu ve Öğrenci Kalite Kulübü Temsilcisi Meliha Taşdemir, Yükseköğretim Kalite Kurulunun öğrenci faaliyetleri ile diğer Üniversitelerin bu süreçlerde nasıl yer aldığına ilişkin bilgiler verdi. Son olarak söz alan öğrenciler, kendi birimlerinde tespit ettikleri iyileşmeye açık konuları ve çözüm önerilerini paylaştı.

DENİZLİ VALİSİ ÖMER FARUK COŞKUN,
Sıradaki Haber Vali Coşkun, üniversiteli gençlere kamu sektörünü anlattı
Reklamı Geç