Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ödüllü komedi oyunu “Çılgın Zamanlar” İzmir, Tekirdağ ve İstanbul’da

“ÇILGIN ZAMANLAR”, ARALIK AYINDA İZMİR, TEKİRDAĞ VE İSTANBUL’DA SEYİRCİYLE BULUŞACAK.

Bu haberin fotoğrafı yok

Yeni Tiyatro Ödüllerinde yılın en iyi komedi yapımı ödülü sahibi “Çılgın Zamanlar”, aralık ayında İzmir, Tekirdağ ve İstanbul’da seyirciyle buluşacak. Seyircileri kahkahaya boğacak oyunun biletleri ise Biletinial’da satışa çıktı.

Ünlü oyuncular Hakkı Ergök, Kemal Başar ve Zeynep Gülmez’in başlıca rollerini üstlendiği, Sam Bobrick’in dünyaca ünlü komedisi Türkiye’de ilk kez sahneye çıkıyor. Yeni Tiyatro Ödüllerinde yılın en iyi komedi yapımı ödülü sahibi “Çılgın Zamanlar”, aralık ayında İzmir, Tekirdağ ve İstanbul’da seyirciyle buluşacak. Seyircileri kahkahaya boğacak oyunun biletleri Türkiye’nin lider online etkinlik biletleme şirketi Biletinial’da satışa çıktı.

Ödüllü komedi oyunu Çılgın Zamanlar, 30 Kasım’da İzmir Narlıdere AVM Gürdal Tosun Sahnesi’nde, 1 Aralık’ta İzmir Konak Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde, 2 Aralık’ta İzmir Güzelbahçe AKM Tuncel Kurtiz Sahnesi’nde sahnelenecek. Oyun ayrıca 8 Aralık’ta Tekirdağ Çorlu Halk Eğitim Merkezi, 21 Aralık’ta Kozzy Kültür Merkezi, 27 Aralık’ta ise Hilltown AVM Seyirlik Sahne’de olacak.

PLAKET VERİLDİ
Sıradaki Haber Balıkesir’de sazlı sözlü Elazığlılar Gecesi düzenlendi