Nestlé Purina PetCare’den Karacabey’deki “Her Eve Bir Pati Derneği’ne” Anlamlı Ziyaret

Nestlé Türkiye CEO'su Ansgar Bornemann ve Nestlé Purina PetCare Genel Müdürü Ayça Erkol, Her Eve Bir Pati Derneği’nin (HEPAD) yalnızlığa terk edilmiş hayvanları misafir ettiği, Karacabey’deki Pati Bahçesi barınak evi ziyaret etti.
 Nestlé Purina PetCare’den Karacabey’deki “Her Eve Bir Pati Derneği’ne” Anlamlı Ziyaret

Geliştirdiği seçkin, yenilikçi, besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleriyle alanında dünya lideri olan Nestlé Purina PetCare hayvanları sahiplendirerek “her eve bir pati” verebilme vizyonuyla hareket eden Her Eve Bir Pati Derneği’ni (HEPAD) ve bu derneğin hayvanlar için açtığı barınak evi Pati Bahçesi’ni ziyaret etti. Nestlé Purina PetCare’in Bursa Karacabey’de bulunan üretim tesislerinin yakınında yer alan derneği ziyarete Nestlé Türkiye CEO’su Ansgar Bornemann ve Nestlé Purina PetCare Genel Müdürü Ayça Erkol katıldı. Derneğin çalışmaları hakkında bilgi alan Bornemann ve Erkol; sokaklarda ve ormanlarda yalnızlığa terkedilmiş, çaresiz kalan yaklaşık 500 köpeğin yeni yuvalarına kavuşana dek misafir edildiği Pati Bahçesi’ne destek sözü verdi.

Hayvan dostlarımızın kafeste tutulmadığı ve mutlu bir ortamda yeni evlerini bekledikleri Pati Bahçesi’nin umut aşıladığını söyleyen Nestlé Purina PetCare Genel Müdürü Ayça Erkol, “Nestlé’de yaşam kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmak amacı ile çalışıyoruz. Bu amaç sadece bireyleri ve toplumları değil, hayvan dostlarımızı da kapsıyor. Üstelik, Purina Petcare ekibi olarak inancımız, sağlıklı ve mutlu hayvalanlarla birlikte olan bireylerin de mutlu ve huzurlu olduğu yönünde. Böylelikle topluma da pozitif bir enerji dalgası yayıldığını düşünüyoruz. Bu sebeple, tesislerimizin olduğu Bursa ve İstanbul başta olmak üzere bir çok il ve ilçede patili dostlarımıza sahip çıkan dernek ve barınaklara destek olmak için çabalıyoruz. Karacabey’deki Pati Bahçesi de hayvan dostlarımızın şefkatle bakıldığı ve güzel yuvalara uğurlandığı şahane bir merkez. Bundan sonra kendilerine düzenli mama desteği sağlayacağız.

Ayrıca, Nestlé Purina PetCare olarak biz de hayvan dostlarımızın refahı için ‘Beni sahiplen’(“adopt me”) projesini başlattık. Bu hareketle zor durumda olan hayvan dostlarımızı sahiplendirmeye ve onlara sıcak bir yuva bulmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede Her Eve Bir Pati Derneği’ne destek olmak bizim için ayrı bir anlam taşıyor.” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın