Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Nazilli’de Belediyesi’nden kış temizliği

ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALARLA NAZİLLİ’Yİ ÖRNEK BİR KENT HALİNE GETİREN NAZİLLİ BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, DUMLUPINAR VE ZAFER MAHALLELERİNDE KIŞ TEMİZLİĞİNE BAŞLADI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dumlupınar ve Zafer Mahallelerinde kış temizliğine başladı.

Nazilli Belediyesi ekipleri, hazırlanan program çerçevesinde ilçe genelinde temizlik çalışmalarına başladı. Sabahın ilk ışıkları ile çalışmalara başlayan ekipler, sokaklardaki tüm çöp, yabani ot ve kurumuş ağaç yapraklarını süpürerek bölgeyi temiz hale getirdi.

Temizlik çalışmalarının ilçe genelinde devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Ekiplerimiz bugün Dumlupınar ve Zafer Mahallelerinde temizlik faaliyetlerine devam ediyor. Park Bahçe Müdürlüğü personellerimiz kuruyan ağaç dallarının budamasını yapıyor. Temizlik İşleri ekiplerimiz sokaklarımızı tertemiz bir hale getiriyor. Yazın 45 derece sıcakta, kışın eksi derecelerde Nazillimizin sokaklarının daha temiz olması için çalışmalara devam ediyorlar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İşçimizin emeği, alın teri bizler için çok önemli” dedi.

Kış temizliği faaliyetleri; Dumlupınar ve Zafer Mahallelerinin ardından Şirinevler, Sümer ve Yıldıztepe Mahallelerinde devam edecek.

KIBRIS BARIŞ HAREKÂTI’NIN 50. YILDÖNÜMÜ
Sıradaki Haber Yavru vatan KKTC’nin 50.yaşı Antalya’da coşkuyla kutlandı