n11 E-ticaret Eğitimlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

‘Açık Pazar’ iş modeliyle yüz binin üzerinde KOBİ'yi e-ticaret ekosistemine dahil eden n11.com, 2019 yılında yerel işletmeleri büyütme hedefiyle Türkiye'yi il il dolaştı. Platform yıl boyunca 32 şehirde 61 e-ticaret eğitimi ile 8 bin 500, online eğitimlerle de 3 bin 500'e yakın iş ortağına eğitim verdi. n11.com, 2020 yılında da e-ticaret eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Platform bu yılın ilk eğitimlerini Ankara ve Konya’da düzenledi.
 n11 E-ticaret Eğitimlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

N11 KOBİ’leri geleceğe hazırlamayı ve e-ticaret ekosistemini düzenlediği eğitimlerle büyütmeyi hedefliyor. 2015’dan beri düzenlediği eğitimlerle Türkiye’yi il il dolaşarak iş ortaklarına e-ticaret eğitimi veren ve satışlarını artırmanın yollarını paylaşan platform, 32 farklı şehirde toplamda 61 eğitim ile 2019 yılını tamamladı. KOBİ’lerin büyümesi ve önünün açılması için e-ticaretin gelişimini, tüketici trendlerini ve potansiyelini katılımcılarla paylaştı. 2020 yılının çalışmalarına da hız kesmeden başlayan N11, ilk eğitimlerini Ankara ve Konya’da düzenledi.

KOBİ’ler n11.com’la dijitalleşiyor

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapan N11; Ankara ve Konya’da düzenlediği buluşmalarla iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, e-ticaret eğitimi, platform kullanımı ve satışı artırma yolları, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları, tüketici hakları, kişisel verileri koruma kanunu, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Eğitimin e-fatura ve e-arşiv bölümünde ise, N11 ve Digital Planet iş birliğiyle geliştirilen elektronik fatura sistemi “n11faturam.com”un KOBİ’lere sunduğu avantajlar paylaşıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap