Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi’nden Büyükkılıç’a Ziyaret

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ; TMMOB MİMARLAR ODASI KAYSERİ ŞUBESİ BAŞKANI MURTAZA ER VE YÖNETİM KURULUNU MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç; TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Murtaza Er ve yönetim kurulunu makamında kabul etti.

TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Murtaza Er, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Büyükkılıç, ortak akıl ve uyum kültürü çerçevesinde çalışmaların sürdüğünü belirterek; “Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Murtaza Er ve yönetim kuruluyla belediyemizde bir araya geldik. Şehrimiz için ortak paydada buluştuğumuz başkanımıza ve yönetimine teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” diye konuştu. Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Murtaza Er de Başkan Büyükkılıç’a, şehir için verdiği desteklerden ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret sonunda günün anısına Başkan Büyükkılıç, Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Er’e ‘Kayseri’ kitabı hediye etti.

AYDIN (İHA) – EFELER BELEDİYE
Sıradaki Haber Başkan Yetişkin: “Basın mensupları, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarındandır”