Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’dan ara tatil mesajı

DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DR. EMRE ÇALIŞKAN, 2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI’NIN ARA TATİLİ İÇİN BİR MESAJ YAYIMLADI. İL MÜDÜRÜ ÇALIŞKAN, YAYIMLANAN MESAJDA “TATİLİNİZİ DİNLENEREK, AİLENİZE VE SEVDİKLERİNİZE ZAMAN AYIRARAK, BİRLİKTE VAKİT GEÇİRMENİN MUTLULUĞUYLA ÇOK KİTAP OKUYARAK, KÜLTÜREL, SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLERE KATILARAK, GEÇİRMENİZİ ARZU EDİYORUM” İFADELERİNİ KULLANDI.

DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan, “Tatilinizi dinlenerek, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırarak, birlikte vakit geçirmenin mutluluğuyla çok kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak, geçirmenizi arzu ediyorum” dedi.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan, 2023 – 2024 eğitim öğretim yılının ara tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öğrenci ve öğretmenlerin bir haftalık arada dinlenme fırsatı bulup yorgunluklarını atacaklarını belirten Dr. Çalışkan, tatil sonrasında daha zinde ve daha dinç bir eğitim – öğretim yolculuğu süreceğini belirtti. Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’ın öğrencilere tavsiye verdiği mesajda, “Sizler biricik varlıklarımız, yarınlarımızın güvencesisiniz. Okullarınızda elde ettiğiniz bilgi ve deneyimleri hayatınız boyunca kullanacaksınız. Unutmayınız ki sizlerin gelecek hayalleri, bizlerin de gelecek hayalleridir. Başta öğretmenleriniz olmak üzere bizler; akademik bilgi ile birlikte sosyal ve duygusal becerilerle donatılmanız için azim ve kararlılıkla çalışmaktayız. Sizler, derslerinize özveriyle çalışarak bizlerin bu gayretlerini başarılarınızla geleceğe taşıyacaksınız. Tatilinizi dinlenerek, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırarak, birlikte vakit geçirmenin mutluluğuyla çok kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak, geçirmenizi arzu ediyorum. Her birinize teşekkür ediyor, sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

KÜTAHYA’DA SÜRÜCÜ VE YOLCULAR EMNİYET
Sıradaki Haber Kütahya’da sürücü ve yolcular emniyet kemeri ve çocuk koltuğu konusunda bilgilendirildi