Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mekanları basınca, mekan sahipleri onlara böyle ziyafet çekti

BURSA ULUDAĞ’DA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AÇ KALAN AYILAR DÜKKANLARI TALAN EDİP BÜYÜK TAHRİBAT OLUŞTURMUŞTU. AYILARIN BU DAVRANIŞI ÜZERİNE BANKALARA ESNAFLAR ET KOYARKEN, AYILARIN YEMEK ZİYAFETİ KAMERALARA YANSIDI.

BURSA ULUDAĞ’DA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE

Bursa Uludağ’da geçtiğimiz günlerde aç kalan ayılar, turistik tesis ve mekanları talan edip 80 kilo et yemiş işyerlerine de zarar vermişti. Ayıların bu davranışı üzerine, ormanın yanı başındaki banklara esnaflar et koyarken, 4 kişilik ayı ailesinin yemek ziyafeti kameralara yansıdı.

Türkiye’nin en büyük kış turizm merkezlerinden biri olan Uludağ’da sezonun açılmasına sayılı günler kalırken, geçtiğimiz günlerde yemleme yapılmadığından dolayı aç kalan ayılar Sarıalan’daki turistik mekanların ve eğlence parklarının mutfaklarına girerek ortalığı talan etmişti. Yaklaşık 300 bin lira üzerinde bir tahribat oluşturan ayı ailesinin yardımına yine esnaflar yetişti.

Ayı ailesi bir gecede tesislerdeki 80 kilogram eti yemişti.

Turistik mekan sahipleri, ayıların aç kalmaması ve işyerlerine zarar vermemesi için banklara ve konteynerlere yemek bıraktı. Akşam saatlerinde ortaya çıkan 4 kişilik ayı ailesi, bankların üzerindeki etlerin keyfini çıkarırken, o anlar da kamerayla kayda alındı.

Bazı ayıların ise bankta oturup keyif yaptığı görüldü.

GEDİZ POLİSİ PLAKASIZ MOTOR VE
Sıradaki Haber Gediz Polisi plakasız motor ve kasksız sürücülere göz açtırmıyor
Reklamı Geç