Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mehmetçik’ten Cumhuriyetin 100. yılına özel video

CUMHURİYETİN 100. YILI KAPSAMINDA DİYARBAKIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ERGANİ JANDARMA KOMANDO TABUR KOMUTANLIĞI’NIN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU ÖZEL VİDEO YAYINLANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Cumhuriyetin 100. yılı çerçevesinde Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Ergani Jandarma Komando Tabur Komutanlığının hazırlamış olduğu özel video yayınlandı.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Ergani Jandarma Tabur Komutanlığı, Ergani Makam Dağı ve Dicle Akübek Tepe bölgesinde Cumhuriyetin 100. yılını kutladı.

Hazırlanan videolu mesajda, “Bugün büyük Türk milletinin bayramı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın büyük coşkusunu, gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bizler de Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Ergani Jandarma Komando Tabur Komutanlığı olarak sorumluluk bölgemizdeki operasyonlarda yüce milletimizin emrinde sorumluluğumuzun bilincinde ve görevimizin başındayız. Başta bize Cumhuriyetimizi armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşlarını vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğüyle emniyet ve asayişi için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle, yaşarken onurlandırılmış kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun” denildi.

KIRIKKALE'DE KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİLİN YAKLAŞIK
Sıradaki Haber Refüje çarpan otomobil metrelerce sürüklendi: 2 yaralı