Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MEGA’da yeni dönem kayıtları başladı

MERAM BELEDİYESİNİN YENİ NESİL EĞİTİM PROJESİ MERAM GELİŞİM AKADEMİSİ’NDE (MEGA) ATÖLYE DERSLERİ 5 ARALIK SALI GÜNÜ BAŞLIYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesinin yeni nesil eğitim projesi Meram Gelişim Akademisi’nde (MEGA) atölye dersleri 5 Aralık Salı günü başlıyor.

Meram Belediyesinin, ödüllü yeni nesil eğitim projesi MEGA’da yeni dönem başlıyor. 5 Aralık Salı günü başlayacak atölye eğitimlerinden yararlanmak isteyenlerin 3 Aralık Pazar gününe kadar meramgelisim.com internet adresi üzerinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Meram Belediyesi Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimlerde, 8-25 yaş aralığındaki çocuklara ve gençlere Robotik Kodlama ve Simülasyon, Bilim ve Fen, Dil, Cebir, Resim ve Sanat, Geleneksel Motifler, Müzik ve Akıl Zeka Oyunları Atölyeleri’nde dersler verilecek.

“MEGA MERAM Gençliğine büyük fırsatlar sunuyor”

Meram Gelişim Akademisi’nin hayatlarına dokunduğu 75 bin çocuk ve genç için önemli fırsatlar sunduğunu hatırlatan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Genel ahlaki karakter eğitimini’ merkeze alarak yeni nesli yeni nesil yöntemlerle eğitmeyi hedefleyen MEGA’nın genç yaşına rağmen eğitimde önemli başarıların altına imza attığının altını çizdi. Bu çerçevede, kendilerini teknoloji, bilim, sanat ve dil noktasında geliştirmek isteyen çocuk ve gençleri MEGA atölyelerine davet eden Başkan Mustafa Kavuş, “MEGA atölyelerimizin yeni döneminin Meram gençliğine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kendilerini bilimde, fende, sanatta geliştirmek isteyen gençlerimizin adresi olan atölyelerimiz gençlerimize güzel bir gelecek için yeni ufuklar açıyor. İlgilendikleri alanda derinleşmelerinin önünü açıyor. Bu sebeple tüm genç arkadaşlarımı bu fırsattan yararlanmaları konusunda çağrıda bulunuyorum. Biz onlar için fırsatlar oluşturmaktan çok mutluyuz, eminim onlar da bizlerle birlikte olmaktan ve bu eğitimlere katılmaktan çok mutlu olacaklar” dedi.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN, LİSE ÖĞRENCİLERİNİN
Sıradaki Haber Büyükşehir gençlik kampı hazılıklarını tamamladı